Kosmetika

Luxusní kosmetika PHYTOMER

Pracuji se špičkovou salonní kosmetikou NO. 1 ve Francii, která pochází z mořských řas a mikroorganizmů.

PHYTOMER - Profesionální kosmetika pro salony krásy, wellnessy a lázně

Za 50. let existence vědci v Laboratořích Phytomer vyvinuli již přes 60 BEZPRECEDENTNÍCH MOŘSKÝCH CUKRÚs fascinujícím omlazujícím efektem.

Biomolekuly na bázi mořským exopolysacharidů EPS nabízejí nekonečné aplikace v kosmetické léčbě díky jedinečným vlastnostem jako je posílení mikrobiomu, aktivace obnovy kožních buněk, zlepšení textury pokožky, ozdravení zánětlivých procesů a okamžité povrchové vyhlazovací a vyplňující efekty.

LASH lifting & LASH botox

Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a nabarvené. Efekt vydrží 6-8 týdnů, pak se Lash lifting opakuje. Lash botox zárověň opravuje strukturu řas po celé jejich délce.

Výhody Lash liftingu oproti Trvalé na řasy:

Narozdíl od klasické trvalé má:

Hydropen 3 v 1

Hydropen 3 v 1 umožňuje šetrným způsobem hluboké čištění pórů od černých teček, rozpouští, vysává nečistoty, vyživí a zároveň zjemní pleť. Jedná se o kosmetickou novinku, která se jistě brzy stane nezbytnou součástí každého kosmetického ošetření.

Microdermabraze - nová, bezpečná peelingová metoda, kde dochází k mechanickému obrušování a odsávání vrchní vrstvy kůže. Odstranění nečistot pleť vyčistí, prokrví a projasní.

Hydrodermabraze - je unikátní podtlaková technologie pro neinvazivní omlazení a vyčištění pleti nové generace. Čistí, rozpouští a vysává nečistoty.

Aplikace séra Airbrush - vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou, dehydratovanou a stárnoucí. Během ošetření cítí klient chladivý vzduch, což je velmi osvěžující pocit, který je nejen příjemný, ale také naprosto bezbolestný.

Ošetření je efektivní pro všechny typy pleti, včetně stárnoucí. Přístrojem se řeší problémy pleti spojené s hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti, umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty bez nežádoucího podráždění.

Depilace Lycon

Lycon je světový leadr v oblasti odstraňování chloupků voskem – jako jediný má certifikaci ISO a zvítězil (již po několikáté) na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku.

Kosmetika, Shellac, zarůstající nehty, protetika nehtu

Objednávky tel. na +420 737 362 818
Nebo online objednání přes mobilní aplikaci.