Zábaly


 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU –  řadí se mezi nejoblíbenější masáže, protože působí na všechny smysly našeho těla. Je výborná na vyhlazení pokožky, dobrou náladu, odplavení toxických látek a na uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda také vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu endorfinu a serotoninu tedy hormonů radosti. Vůně čokolády, svěží a hladká pokožka, uvolněné a zregenerované svaly potěší i nejnáročnějšího klienta.

 

MĚKKÁ TECHNIKA NOHY  – uvolnění svalů, drobných kloubů nohy, ošetření bolestivých bodů. Doporučuji aplikovat na přetížené nohy nebo nohy v napětí. Toto velmi příjemné a účinné ošetření ocení každý klient, pro kterého bude technika měkké nohy vhodná.

 

Každá žena může mít zdravé a krásné ruce, jen se o ně musí pečovat. Hlavně v zimních měsících, kdy je pokožka nedostatečně vyživována, ať už nedostatkem vitamínů nebo působením jiných vlivů, bychom měli věnovat více času péči o ruce. Vyzkoušejte peeling, masáže rukou, parafínovou terapii.

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhne při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Jedná se o lokální termoterapii (teploléčbu). Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně.

Použití parafínu:

– choroby pohybového aparátu

– chronická revmatoidní artritida, choroby drobných kloubů končetin

– zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou

 ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU,  MĚKKÁ TECHNIKA NOHY !!!!!!!

 

certifikát masáže nohou

certifikát masáže nohou