Novinky


 PERMANENTNÍ

LAKOVÁNÍ RUKOU A NOHOU SHELLAC!

Krásně nalakované přírodní nehty bez poškození dva až tři týdny díky CND Shellac

Permanentní lak – kvalitnější a šetrnější než Gel-lak
Unikátní nová technologie (pouze zn. CND Shellac) umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů. U ostatních gel-laků je nutné povrch nehtů přepilovat pilníkem a při odstranění gel-lak odbrousit. Před nanesením a při odstraňování CND Shellacu se nehty nepilují, proto nedojde k sebemenšímu oslabení nehtů.

CND Shellac je ideální pro ty, kdo nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále stejně zdravé jako předtím a přitom bez olupujícího se laku na nehty..
Tenké vrstvy CND Shellac  naopak váš nehet lehce zpevní a budete mít dva až tři týdny nehty barevně nalakované a budou po celou dobu stejně krásné, lesklé jako první den. Nehty mohou být celobarevné, zdobené, nebo je možné vytvořit i bílou francii.
CND Shellac je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Při jeho následném odstranění se používá pouze aceton, nebo odlakovač a nehty se znovu nalakují stejně jako při první aplikaci. Je hypoalergení, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pro nehty lámavé.
Vlastním  Certifikát  MASTER PAINTER COURSE  pro CND Shellac
 http://www.ebdistribution.com/cnd/index.php?cnd_shellac_salon
dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

sdr

dav

dav

 V nabídce jsou také:

 ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU, MĚKKÁ TECHNIKA NOHY !!!!!!!


 ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU   řadí se mezi nejoblíbenější masáže, protože působí na všechny smysly našeho těla. Je výborná na vyhlazení pokožky, dobrou náladu, odplavení toxických látek a na uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda také vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu endorfinu a serotoninu tedy hormonů radosti. Vůně čokolády, svěží a hladká pokožka, uvolněné a zregenerované svaly potěší i nejnáročnějšího klienta.

 

MĚKKÁ TECHNIKA NOHY  – uvolnění svalů, drobných kloubů nohy, ošetření bolestivých bodů. Doporučuji aplikovat na přetížené nohy nebo nohy v napětí. Toto velmi příjemné a účinné ošetření ocení každý klient, pro kterého bude technika měkké nohy vhodná.

certifikát masáže nohou

certifikát masáže nohou

Aplikace nehtových špon!!!!!!!!!     PODOFIX, COMBIPED, 3TO DRÁTKOVÉ

 Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a bojíte se chirurgického zákroku?

Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.

3 METOTA NEHTOVÝCH ŠPON!!!!!!!  –  3TO DRÁTKOVÉ  viz. sekce péče o nohy