Shellac


PERMANENTNÍ

LAKOVÁNÍ RUKOU A NOHOU SHELLAC!

Krásně nalakované přírodní nehty bez poškození dva až tři týdny díky CND Shellac

Permanentní lak – kvalitnější a šetrnější než Gel-lak
Unikátní nová technologie (pouze zn. CND Shellac) umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů. U ostatních gel-laků je nutné povrch nehtů přepilovat pilníkem a při odstranění gel-lak odbrousit. Před nanesením a při odstraňování CND Shellacu se nehty nepilují, proto nedojde k sebemenšímu oslabení nehtů.

CND Shellac je ideální pro ty, kdo nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále stejně zdravé jako předtím a přitom bez olupujícího se laku na nehty..
Tenké vrstvy CND Shellac  naopak váš nehet lehce zpevní a budete mít dva až tři týdny nehty barevně nalakované a budou po celou dobu stejně krásné, lesklé jako první den. Nehty mohou být celobarevné, zdobené, nebo je možné vytvořit i bílou francii.
CND Shellac je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Při jeho následném odstranění se používá pouze aceton, nebo odlakovač a nehty se znovu nalakují stejně jako při první aplikaci. Je hypoalergení, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pro nehty lámavé.
Vlastním  Certifikát  MASTER PAINTER COURSE  pro CND Shellac
 http://www.ebdistribution.com/cnd/index.php?cnd_shellac_salon
dav

dav

sdr

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž. Během pár hodin si můžete několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit. Jsou v současné době pružnější a tenčí a částečně prodyšné pro přírodní nehet. Gelové nehty jsou vzhledově více přirozené než akrylové nehty.

Prodloužení nehtů se provádí při krátkých nehtech nebo nestejné délce (ulomení). Může se provést pomocí umělého nehtu nebo pomocí šablony, na kterou se gelem vymodeluje požadovaná délka nehtu. Metoda pomocí šablony je šetrnější a pevnější než použití umělého nehtu.

Zde Vám můžu nabídnou péči, úpravu a hlavně zdobení Vašich nehtů. Bude mi velkým potěšením, když do mé provozovny zavítáte. Mým cílem je pečovat a zdobit Vaše nehty, tak aby jste byli maximálně spokojeni a rádi se ke mě vraceli. Určitě budete příjemně překvapena výsledkem mé práce, která vám bude každodenně přinášet radost ve vašem běžném životě. Jelikož nás práce velmi baví, je to na výsledku zřejmé. Vaše nehty budou Vaší, ale i mou radostí…

Upravené nehty můžete mít i na nohách, obzvlášť v letním období. Tato modeláž se obnovuje cca 1x za 6-8 týdnů. Nehty na nohou rostou pomaleji než na rukách, takže vám vydrží celé léto. Nabízím francouzskou manikúru, celobarevné provedení, razítkování, stínování a další viz. galerie.

Certifikát zdobení nehtů

Certifikát zdobení nehtů

Certifikát - zdobení nehtů

Certifikát – zdobení nehtů