Manikúra


mani

Ruce již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností, které provádím, jsou zapotřebí a péče o ruce je téměř nezbytná.

Manikúra zahrnuje celkovou úpravu nehtů a rukou – odlakování nehtů, úprava do požadovaného tvaru, očištění, lázeň k lepšímu odstranění nečistot a změkčení kůžičky, zatlačení, popřípadě odstranění přebytečné nehtové kůžičky, leštění nebo lakování, masáž výživnými krémy, v případě přání zákazníka také peeling, parafínový zábal, výživná maska, depilace rukou, aplikace nehtového olejíčku. Zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují. Každá žena bez ohledu na věk či profesi, by měla mít upravené nehty.

Japonská manikúra P-Shine s dlouhodobým účinkem. Díky ní snadno udržíte Vaše nehty vysoce lesklé, navíc Vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí tohoto výrobku vznikne na povrchu dorzální vrstvy „glazura“, která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů.

Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Vzhledem ke složení je tato japonská manikúra vhodná i pro alergiky. Délka ošetření se pohybuje kolem 30-45 minut. Je založena na vpravování speciální pasty, složené z včelího vosku, mateří kašičky, hlinky křemičité  a dalších vitaminů, do nehtu. Dochází tak k prokrvení, díky čemuž nehty rychleji rostou. Po aplikaci jsou nehty pevnější, zdravé a vyživené.

Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře

Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře  kombinuje sůl z Mrtvého moře, která je přirozeně bohatá na minerály, s uklidňujícími aromatickými oleji a bylinnými výtažky. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a pomáhá tak čistit Vaši pleť. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k vylučování toxinů. Jemná masáž tímto přípravkem zlepšuje krevní cirkulaci a podporuje přirozenou hydrataci kůže. Výsledkem je viditelně svěží, hladší a čistá pokožka od hlavy až po paty.

Bambucké máslo

Body Butter, bohaté na přírodní složky jako je bambucké máslo, avokádo, ilang-ilang a pačuli, pokožku vyživuje a hydratuje. Toto husté krémové  máslo regeneruje buňky a redukuje ztuhlost kloubů. NevO Dead Sea SPA Body poskytuje přirozenou ochranu proti působení chladného počasí a proti tvorbě suché nebo hrubé kůže.

Gellak, Q-lak je skvělý pro svou jednoduchou aplikaci, vysoké krytí a je vhodný pro posílení přírodních nehtů. UV Gel/ laky s nízkým zápachem mají samovyrovnávací schopnost a skvělou přilnavost.

  • aplikuje se jako klasický lak
  • rychlé vytvrzení
  • vysoký lesk
  • žádné poškrábání či odlupování jako u běžných laků
  • velký výběr barev
  • vydrží minimálně 14 dní
  • při odstraňování žádné pilování

Ruce jsou Vaší vizitkou, jsou vidět všude a vždy. 

Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou.

Japonská manikúra

Japonská manikúra