Kosmetika


kosmetika 1s laskou k pletiessente_logotyp_plnobarevna_verze_pozitivni-01

Proč používat kosmetiku ESSENTÉ?

100% česká kosmetika – můžete se spolehnout na moderní vývoj i kvalitní výrobu kosmetiky na území České republiky.

Špičkové složení – na kvalitním obsahu rozhodně nešetříme. Kosmetika Essenté obsahuje prvotřídní suroviny.

Prokazatelné účinky – po pravidelném užívání pleťové kosmetiky Essenté uvidíte efekt, který je dlouhodobý.

 Luxusní kosmetické řady

ESSENTÉ Moisturizing Care – Hydratujte svou pleť dlouhodobě

ESSENTÉ Redness Minimizers -Zbavte se začervenalé pokožky

ESSENTÉ Anti-Ageing Care -Zabraňte předčasnému stárnutí

ESSENTÉ Acne Care -Zbavte se akné jednou pro vždy

ESSENTÉ Professional Basics -Profesionální péče o pleť

ESSENTÉ Peel-Therapy Concept -Omlaďte svou pleť


 

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ PLETI A DEKOLTU ESSENTÉ – 45 min. bez masáže / 550,-Kč

Ošetření obsahuje: osobní anamnéza, diagnostika pleti, povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukovým přístrojem, ev. manuálně, peeling (jemný nebo enzymatický), pleťová maska a závěrečný krém dle typu

HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI A DEKOLTU ESSENTÉ -70 min. s masáží obličeje / 850,-Kč

Ošetření obsahuje: základ + regenerační ošetření pro posílení, vitalitu, pružnost, pevnost a hydrataci pokožky – aplikace aktivních látek vč. přístrojového zapracování ultrazvukem- cílená péče v maximální koncentrované podobě nejen na povrchu, ale i ve spodních vrstvách pokožky, pleťová maska + oční maska, závěrečný krém, masáž obličeje (v ceně epilace horního rtu)

INTENZIVNÍ OŠETŘENÍ PLETI A DEKOLTU ESSENTÉ AHA KYSELINAMI  – 90-120min / 1150,-Kč

Ošetření obsahuje: základ + intenzivní omlazující, regenerační ošetření AHA kyselinami pro posílení, vitalitu, pružnost, pevnost a hydrataci pokožky (aha kyseliny dokážou udělat s vaší pletí divy), barvení obočí a řas, depilace, masáž obličeje, dekoltu a mikromasáž očního okolí,  aplikace aktivních látek vč. přístrojového zapracování ultrazvukem  + peeling s AHA kyselinami – může být aplikováno i v letních měsících, pleťová maska + oční maska, booster, oční krém, závěrečný krém

Aha kyseliny dokážou s vaší pletí udělat divy – umí hydratovat, pomáhají při akné a jsou účinným prostředkem i na pigmentové skvrny.

PŘÍSTROJOVÁ PÉČE – ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE – JIŽ OD ZÁKLADNÍHO OŠETŘENÍ

Šetrně čistí pleť do hloubky, nečistoty odvádí na povrch pokožky a pryč z ní  a zároveň umožňuje kosmetickým sérům propracovat se k hlubším vrstvám pokožky.  

Kontraindikace: těhotenství, vážné srdeční onemocnění, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, onkologická onemocnění, kožní choroby, nedávné aplikace výplní, přítomnost kovových implantátů, porucha sluchu


 

PEEL – THERAPY  KORNEO KÚRA                                                                                                                         

Omlaďte svou pleť s novou unikátní generací šetrného chemického peelingu s vícenásobným účinkem na pleť, která zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků, jako je podráždění, bolestivost a začervenání.

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ –  Korneoterapie je neinvazivní metoda inspirovaná estetickou medicínou, která viditelně omlazuje, barevně sjednocuje a rozjasňuje pleť.

ŠETRNÝ CHEMICKÝ PEELING – řeší vrásky, pigmentové skvrny i akné

 

Ošetření se skládá ze 3 kroků: 

KROK 1 ) 10-14 dnů přípravná fáze před první aplikací;

KROK 2) Korneoterapeutické ošetření 6-12 týdnů;

KROK 3) Péče během kúry

Indikace: odstranění prvních známek biologického stárnutí pleti, povadlá a unavená pleť, obnova optimálního vypnutí pleti, vyhlazení vrásek, zažloutlá pleť kuřáků, redukce drobných jizviček po proběhlém akné, akné ve stabilizované fázi, větší mazotok, sjednocení barvy pleti – pigmentové skvrny, stažení rozšířených pórů

Kontraindikace: těhotenství, kojení, autoimunitní onemocnění, časté opary, při léčbě deriváty vit. A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky sluncem, soláriem, při akutně probíhajícím onemocnění, na pigmentové névy nebo útvary nejistého původu, u seboroické nebo atopické dermatitidy, u rosacei, při sklonu k tvorbě keloidních jizev, u těžší hyperkeratózy (nadměrné rohovatění kůže)

Při ošetření nesmí být v očích dioptrické čočky

 

PEEL THERAPY – KORNOTERAPEUTICKÁ PÉČE    1 ošetření / 700,-Kč  

+ nezbytná sada přípravků na péči během celé koneo kúry, které zvyšují účinnost ošetření, a to má pak mnohem výraznější efekt (Přípravný peeling krém 50ml, Therapy krém 50ml, Hyaluronový booster 50ml    2060,-Kč

+ doporučené přípravky Mycí emulze s AHA kyselinami 200ml na mycí péči ráno a večer, Essenté denní krém SPF 30 50ml s vitamínem E, kyselinou hyaluronovou, panthenolem, UVA/UVB filtry na ochranu během dne   940,-Kč

Depilace

Lycon je světový leadr v oblasti odstraňování chloupků voskem – jako jediný má certifikaci ISO a zvítězil (již po několikáté) na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller LYCONU fandí i celebrity jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Za úžasným příběhem vzniku těchto krémových vosků hledejte ženu – je to Australanka řeckého původu Lydia Jordan. Lydia nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání její a jejich klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk na míru. První experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa. Dnes se s těmito vosky pracuje v 65 zemích světa.

Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

 

 

 

foto špachtle professional basics