Doporučujeme


Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

darkovy poukaz 7

Dárkový poukaz

Přípravky k prodeji

Batavan krém na nohy

Batavan krém na nohy

Krém na nohy se včelím voskem zvláčňuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži. Blahodárně působí při kožních problémech a současně s tím zlepšují stav nehtů. Aktivní složky se starají o vyživení kůže a díky speciální receptuře se dostávají hluboko do pokožky. Jeho použití se doporučuje ráno a večer po koupeli.

 

Batavan gel na nohy

Batavan gel na nohy

Chladivý gel na nohy s obsahem mentolu působí blahodárně na oteklé a unavené nohy. Jeho aktivní složky omezují pocení a tvorbu nežádoucích pachů. Mentol pokožku příjemně ochladí a uvolní. Jeho použití je zvlášť příjemné v horkých letních měsících, kdy přináší okamžitou úlevu. Gel se rychle vstřebá a nezanechá pokožku ulepenou.

 

Batavan spray na nohy

Batavan spray na nohy

Antibakteriální deo sprej na nohy s jemnou vůní, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Obsahuje účinné látky, které omezují pocení a tvorbu pachů. Je vhodný pro každodenní použití a lze jej aplikovat i několikrát denně dle aktuální potřeby. Díky podtlakovému spreji je jeho aplikace velice jednoduchá a příjemná.

 

Batavan filtry do obuvi

Batavan filtry do obuvi

Odstraňují pachy, vlhkost, působí antibakteriálně a proti plísním.Filtry se vkládají do obuvi v době, kdy je odložená – nejlépe přes noc. Balení obsahuje dva sáčky, které obsahují aktivní látky pohlcující pachy, vlhkost, působí antibakteriálně a preventivně proti plísním a bakteriím.

 

Callusan Forte

Callusan Forte

Callusan Forte – sna zrohovatělou a popraskanou pokožku

S vysokým obsahem urea (syntetická močovina) se i velmi zrohovatělá kůže citelně změkčí. Callusan FORTE dodává pokožce dostatečnou vlhkost, avokádový olej a Shea-máslo jí navrátí zpět omezenou elasticitu a pružnost.

Tak se budou ztvrdlé a otlačené partie kůže v krátké době cítit opět příjemně. Při ošetřování nehtů zvláčňuje Callusan FORTE nehtovou kůžičku a vylepšuje i lámavé, matné a nehezké nehty.

BIOSTAT zásyp s aktivním stříbrem

BIOSTAT zásyp s aktivním stříbrem

Aktivní stříbro obsažené v Biostatu dlouhodobě omezuje zápach nohou a růst plísní.

 

 

 

Naše hodnocení na najisto.cz